0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot me vranësira me reshje të dëborës dhe erë e përforcuar

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite me reshje lokale të borës së dobët. Do të fryejë  erë mesatare, përkohësisht e përforcuar nga drejtimi verior.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle