0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot me vranësira, i ftohtë dhe me erë

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite në pjesët perëndimore me shi të përkohshëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle