0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot me vranësira dhe relativisht i ngrohtë

Në vend moti do të jetë me vranësira mesatare deri në të mëdha dhe relativisht ngrohtë, paradite nëpër disa fushëgropa me paraqitje të mjegullës. Do të fryejë erë e dobët kryesisht nga drejtimi jugor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle