0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot me vranësira dhe me reshje lokale të përkohshme shiu

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshje lokale shiu, sidomos në pjesët perëndimore. Do të fryjë erë mesatare, ndërsa herë pas here e përforcuar nga drejtimi jugor dhe juglindor.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle