0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot me vranësira dhe më i ftohtë, pasdite me shi, në male me borë

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe më i ftohtë. Nga fundi i ditës dhe gjatë natës me reshje lokale të shiut, në male borë. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare, ndërsa pasdite përgjatë Vardarit kohë pas kohe erë e përforcuar nga drejtimi verior.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle