Parashkimi i motit SQ

Mot me vranësira dhe më i freskët, nëpër fushëgropa me dukuri të mjegullës

Moti në vend do të jetë me vranësira mesatare deri të konsiderueshme dhe më i freskët, nëpër fushëgropa me dukuri të mjegullës. Do të fryjë erë e matur nga drejtimi juglindor, më e shprehur përgjatë Vardarit. Në pjesët juglindore, pasdite do të ketë kushte për dukuri të reshjeve të shkurta të shiut.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle