0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot me vranësira dhe me erë të dobët, pasdite shi dhe bubullima

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me vranësira me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi jugor. Pasdite do të jetë i paqëndrueshëm me reshje të rrëmbyeshme dhe bubullima. Lokalisht do të ketë stuhi me reshje më të dendura shiu, shkarkime të forta elektrike, erëra të forta dhe kushte për paraqitje të breshërit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle