0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot me vranësira dhe i ftohtë me reshje të përkohshme të shiut

Moti ne vend do të jetë me vranësira dhe i ftohtë me reshje te kohëpaskohshme te shiut, të cilat më të rrëmbyeshme do të jenë në pjesët jugliundore, ndërsa në pjesët e tjera do të jenë me intensitet të dobët. Për shkak të ngrohjes në lartësi, në male reshjet sërish do të kalojnë në shi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle