0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Mot me mjegulla dhe i ftohtë me reshje të shiut dhe borës

Moti sot do të jetë me mjegulla dhe i ftohtë me reshje të përkohshme të shiut, ndërsa në male me reshje të borës. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi verior.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle