0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot më i ftohtë me reshje të përkohshme të shiut, borës dhe erë

– Paradite moti do të jetë i vranët me reshje të përkohshme të shiut të cilat në disa vende më të ulëta do të kalojnë në borë. Në pjesët perëndimore do të formohet shtresë e re e borës. Reshje të përkohshme të dobëta të borës priten edhe në disa pjesë të Luginës së Shkupit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle