0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQShoqëri SQ

Mot me diell me vranësira të vogla lokale, erë mesatare deri në të përforcuar dhe rënie të temparturës

Moti në vend  do të jetë me diell me vranësira mesatare. Kryesisht do të fryjë erë mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit dhe në pjesët lindore erë e përforcuar nga drejtimi verior (mbi 60 km në orë) që do të shkaktojë rënie të temperaturave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle