0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare

Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë mesatare, e fortë përgjatë Vardarit dhe në pjesët lindore nga veriu dhe veriperëndimi. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 12 deri 21, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 26 deri 35 gradë. Indeksi UV do të jetë 8, informojnë Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle