0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQ

Mot me diell me vranësira mesatare, temperatura do të arrijë deri në 32 gradë Celsius

Moti do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Në mëngjes do të jetë freskët, ndërsa gjatë ditës më nxehtë. Në pjesët juglindore do të ketë kushte pëe shi të shkurtër. Do të fryejë erë e dobët nga drejtimi jugor dhe jugperëndimor. Indeksi UV do të arrijë 7, informon DPHM.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle