0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot me diell me vranësira mesatare, temperatura deri në 32 gradë Celsius

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare, ndërsa në pjesën veriore  të Vardarit edhe erë e përforcuar nga drejtimi verior. Në pjesët malore  është e mundur paraqitje e rrallë e shiut të shkurtër.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle