0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot me diell me vranësira lokale

Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi perëndimor dhe drejtimi veriperëndimor e cila përgjatë Vardarit do të përforcohet përkohësisht. UV indeksi do të jetë 7.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle