0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot me diell me vranësira lokale dhe erë të përforcuar veriore

Moti do të jetë me diell me vranësira të vogla lokale deri në mesatare. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit përkohësisht  erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 11 deri 20 gradë Celsius, ndërsa temperatura maksimale prej 29 deri 35 gradë Celsius. UV=8.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle