0_Infopako.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot me diell me temperaturë deri 38 gradë

Moti do të jetë me diell dhe i nxehtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Pasdite do të ketë vranësira të shtuara dhe në rajonet veriperëndimore malore do të ketë kushte për reshje të shkurta të rrëmbyeshme të shiut, diku-diku me bubullima të rralla.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle