0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQ

Mot me diell me temperatura të ulëta

Moti sot në mëngjes në vend do të jetë i kthjellët dhe i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Do të fryejë erë veriore e dobët deri në mesatare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle