0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Mot me diell me erë të dobët dhe temperatura më të ulëta

Moti në vend nesër do të jetë me diell me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verior. Për shkak të kthjellimit temperaturat e mëngjesit do të jenë më të ulëta për këtë periudhë të vitit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle