0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot me diell, me erë dhe i ngrohtë me temperatura deri 23 gradë

– Moti do të jetë me diell dhe më i ngrohtë. Do të fryjë erë mesatare, përkohësisht erë e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -5 deri 3, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 14 deri 23 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle