0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot me diell e me vranësira mesatare dhe me erë

Moti sot në vend do të jetë me diell dhe me vranësira të mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle