0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQShoqëri SQ

Mot me diell e me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri në mesatare jugore

Moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla lokale deri në mesatare dhe me erë të lehtë nga drejtimi jugor.   Pasdite dhe në orët e mbrëmjes kryesisht në pjesët jugore do të ketë shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima, lokalisht në formë të  motit të keq.   Temperatura minimale do të jetë në interval prej 11 deri 20 gradë Celsius, ndërsa temperatura maksimale prej 28 deri 34 gradë Celsius.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle