0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe vranësira mesatare, ditët vijuese temperatura të ulëta të mëngjesit

Moti do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Do të fryn erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri në 9 gradë Celsius, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë nga 19 deri në 25 gradë Celsius.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle