0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe stabil

– Moti do të jetë kryesisht me diell me erë të lehtë jugore. Temperatura minimale do të jetë në interval prej një deri në nëntë, ndërsa maksimalja prej 21 deri 27 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle