Parashkimi i motit SQ

Mot me diell dhe shumë nxehtë, nivel portokalli i rrezikut nga temperaturat e larta

Moti sot do të jetë me diell  dhe shumë nxehtë me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi perëndimor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle