Parashkimi i motit SQ

Mot me diell dhe shumë nxehtë me erë të dobët të ndryshueshme

Moti do të jetë me diell dhe shumë nxehtë me erë të dobët të ndryshueshme. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 13 deri në 22 gradë Celsius, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 34 deri në 42 gradë Celsius. Indeksi UV =9.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle