0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe shumë i nxehtë, temperaturat deri në 43 gradë Celsius

 Moti sot do të jetë me diell dhe veçanërisht i nxehtë. Nga mesdita do të fryejë erë mesatare deri në të përforcuar kryesisht nga drejtimi perëndimor. temperatura minimale do të jetë në interval prej 14 deri në 24, ndërsa ajo maksimale prej 36 deri në 43 gradë Celsius. Indeksi UV do të jetë 9, informojnë nga DPHM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle