0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe shumë i nxehtë me vranësira të vogla deri mesatare lokale

– Moti sot në shtet do të jetë me diell dhe shumi i nxehtë me vranësira të vogla deri mesatare lokale dhe me erë të lehtë nga drejtimi i ndryshueshëm.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle