Shoqëri SQ

Mot me diell dhe shumë i nxehtë me erë veriperëndimore

Moti do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë me vranësira lokale të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare, kryesisht nga veriperëndimi. Pasdite në zonat malore do të ketë dukuri të izoluar të shiut afatshkurtër dhe shtrëngatave të rralla. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 14 deri në 22, ndërsa ajo maksimale nga 34 në 41 gradë. UV = 9.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle