0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe shumë i ngrohtë, temperatura deri 39 gradë Celsius

Moti do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare jugore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle