0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe shumë i ngrohtë, në fundjavë pasdite shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima

Moti nesër do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë me paqëndrueshmëri  afatshkurtër nga fundi i ditës në pjesët juglindore. Temperaturat e mëngjesit  do të lëvizin prej 6 deri 12 gradë, ndërsa ato ditore prej 21 deri 41 gradë, kumtoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle