Parashkimi i motit SQ

Mot me diell dhe shumë i ngrohtë, me erë të dobët deri mesatare jugore

Moti do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë, me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi jugor. Pasdite, kryesisht në pjesët lindore, do të ketë zhvillim të izoluar të vranësirave jostabile me reshje të rrëmbyeshme të shiut, bubullima dhe erë të përforcuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle