0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe relativisht i ngrohtë, temperaturat deri 23 gradë

– Moti sot do të jetë me diell dhe relativisht i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare lokale. Paradite përgjatë Vardarit do të ketë vranësira të ulëta, e cila pasdite do të ulet. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit erë përkohësisht e përforcuar nga drejtimi juglindor, informojnë nga DPHM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle