0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe pak më i freskët me vranësira të vogla deri mesatare lokale

 – Moti do të jetë me diell dhe pak më freskët me vranësira të vogla deri mesatare lokale. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit erë e përforcuar nga drejtimi verior.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle