0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe me vranësira të vogla, prej nesër shi dhe më ftohtë

Paradite do të ketë dukuri të mjegullës, ndërsa gjatë ditës moti do të jetë me diell, me vranësira të vogla mesatare, të cilat gjatë orëve të pasdites dhe të mbrëmjes gradualisht do të rriten. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi jugor, paralajmëroi Drejtoria për punë hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle