0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe me vranësira të vogla deri mesatare

Moti do të jetë me diell me vranësira të lehta deri mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtime të ndryshueshme. Në orët e pasdites do të ketë reshje të izoluara afatshkurtra dhe të rrëmbyeshme. Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin prej 9 deri në 15, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 26 deri në 33 gradë. UV = 8.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle