0_Infopako.Portal SQ0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe me erë, me temperatura të ulëta në mëngjes

 Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla mesatare dhe me erë të dobët mesatare veriperëndimore më e theksuar përgjatë Luginës së Vardarit. Temperaturat minimale do të jenë në interval prej -9 deri në 1, ndërsa ajo maksimalja prej 2 deri në 9 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle