0_Infopako.Portal SQ0_Maqedoni.Portal SQParashkimi i motit SQServise informuese SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe i qetë, paradite në pjesët jugore vranësira të vogla deri në mesatare lokale

Moti kryesisht me diell, paradite në pjesët jugore me paraqitje të vranësirave të vogla deri në mesatare lokale. Do të fryjë erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri në 8, ndërsa ajo maksimalja prej 17 deri në 22 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle