0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe i nxehtë, temperatura deri 38 gradë Celsius

Moti do të jetë me diell dhe i nxehtë me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e matur nga drejtimi verior. Rreth mesditës dhe pasdite nga pjesët juglindore të vendit do të ketë rritje të vranësirave dhe kushte për paraqitje të izoluar të të reshurave dhe bubullimave të rralla.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle