0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe i nxehtë, që nesër shi

Moti do të jetë me diell dhe i nxehtë me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Do të fryejë erë mesatare përkohësisht e përforcuar nga drejtimi perëndimor. Nga fundi i ditës vranësirat do të rriten.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle