0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe i nxehtë, freskues nga e mërkura

– Moti do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare lokale. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 10 deri 20, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 30 deri 36 gradë. UV=8.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle