0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe i nxehtë, temperatura deri në 39 gradë Celsius

Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë me vranësira të ulëta deri në mesatare, ndërsa pasdite në disa vende do të ketë vranësira të shtuara. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare, në disa vende do të ketë erë të përforcuar nga drejtimi verior.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle