0_Infopako.Portal SQ0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe i ngrohtë, pasdite shi i mundshëm i rrëmbyeshëm dhe bubullima

Moti do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Pasdite do të ketë paraqitje të izoluar të shiut të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 12 deri në 21, ndërsa ajo maksimalja do të arrijë prej 29 deri në 38 gradë. UV-8.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle