0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe i ngrohtë, pasdite me vranësira mesatare lokale

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë, ndërsa pasdite me vranësira të vogla mesatare lokale. Do të fryjë erë e dobët mesatare kryesisht nga drejtimi verior.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle