0_Magazinë.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe i ngrohtë nesër, të dielën reshje të shiut dhe rënie të teperaturës

Moti nesër do të jetë me diell dhe dukshëm më i ngrohtë. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 3 deri 8 gradë, ndërsa të ditës prej 19 deri 27 gradë. Të dielën, nën ndikim të masës më të ftohtë dhe të lagësht ajrore moti do të jetë me vranësira me reshje të kohëpaskohshme të shiut, kumtoi Drejtoria për punë hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle