0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla, temperatura do të arrijë deri në 28 gradë Celsius

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla lokale. Pasdite në pjesët verilindore do të ketë rritje lokale të vranësirave të ndjekur me shi. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare kryesisht nga drejtimi veriperëndimor, njoftoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle