0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe i ngrohtë deri në 27 gradë

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Kryesisht në pjesët veriore do të ketë kushte për jostabilitet afatshkurtër të izoluar me shi të rrëmbyeshëm afatshkurtër dhe bubullima të rralla. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 deri në 9, ndërsa ajo maksimalja do të arrijë prej 23 deri në 27 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle