0_Infopako.Portal SQ0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Mot me diell por i ftohtë deri minus 11 gradë

Moti do të jetë me diell dhe i ftohtë me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare, ndërsa përgjatë Luginës së Vardarit erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -11 deri në -3, ndërsa ajo maksimalja prej -4 deri në 6 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle