0_Infopako.Portal SQ0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Mot me diell dhe i freskët me erë veriore

 Moti do të jetë me diell dhe më i freskët me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët mesatare përgjatë Luginës së Vardarit kohë pas kohe erë e fortë nga drejtimi verior.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle