0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot kryesisht me vranësira dhe më freskët, me shi të rrëmbyeshmë lokal dhe bubullima

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe më freskët, ndërsa në disa vende  jostabil me reshje të rrëmbyeshme të shiut, lokalisht edhe mbi 20 litra në metër katror dhe me paraqitje të bubullimave të rralla.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle